Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKULPTUR i form av Johannes döparen, barock, 1700-tal, skuren i trä samt krederad och bemålad (senare polykromi), höjd ca 55 cm
Bortfall av kredering och bemålning, slitage
576100
2018-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här