Stig Lindberg väggtextil

Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil
Stig Lindberg väggtextil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STIG LINDBERG, abstrakt mönstrad väggbonad, 1960-tal, screentryck på sammetstextil, baksida i linnedamast, signerad i trycket, ca 125x95 cm

Fläckar på baksidan, i övrigt ringa slitage

576110

2018-10-02