Matkantin

Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin
Matkantin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATKANTIN, 1800-tal, koppar, sannolikt för militärt bruk, stämplad T1, 2K samt. undertill S.U.F, höjd ca 20 cm

Bucklor och repor, invändigt med beläggningar

576129

2018-10-02