Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KISTA, 1700-/tidigt 1800-tal, stomme i bonad furu, beslag i järnsmide, höjd ca 30 cm
Åldersrelaterat slitage, låset bortmonterat, stötmärken ställvis mindre hål
576134
2018-10-02