Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN Ett par fåtöljer samt en fotpall, modell 160 resp 160, Fredericia Stolefabrik, ca 1960-tal, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 70, höjd ca 91 cm
slitage, skador, renoveringsbehov
576140
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här