BØRGE MOGENSEN Ett par fåtöljer samt fotpall

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BØRGE MOGENSEN Ett par fåtöljer samt en fotpall, modell 160 resp 160, Fredericia Stolefabrik, ca 1960-tal, sitthöjd ca 40 cm, bredd ca 70, höjd ca 91 cm

Kuntoraportti

slitage, skador, renoveringsbehov

576140

Päivämäärä:

2018-10-06