Helena Tynell brosch

Helena Tynell brosch
Helena Tynell brosch
Helena Tynell brosch
Helena Tynell brosch
Helena Tynell brosch
Helena Tynell brosch

Klubbat för:

1 300 EUR

Arviointi

300 EUR

Kuvaus

HELENA TYNELL, brosch, Oy Taito Ab/Railo K, Säde, Helsingfors 1951, förgyllt silver och slipad kristall, bredd 70 mm, höjd 39 mm, orginaletui.

Kuntoraportti

Smärre slitage, liten skada i glaset.

576290

Päivämäärä:

2018-10-29