Helena Tynell brosch
Klubbat för:
1 300 EUR
Arviointi
300 EUR
Kuvaus
HELENA TYNELL, brosch, Oy Taito Ab/Railo K, Säde, Helsingfors 1951, förgyllt silver och slipad kristall, bredd 70 mm, höjd 39 mm, orginaletui.
Kuntoraportti
Smärre slitage, liten skada i glaset.
576290
Päivämäärä:
2018-10-29