Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
400 EUR
BERTEL GARDBERG tedosa, signerad Gardberg, Helsingfors 1950-tal, Finalnd, mässing och teak, höjd 11,5 cm, bredd 9,3 cm.
Lätt patinerad
576291
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här