Bertel Gardberg tedosa

Bertel Gardberg tedosa
Bertel Gardberg tedosa
Bertel Gardberg tedosa
Bertel Gardberg tedosa
Bertel Gardberg tedosa
Bertel Gardberg tedosa

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

400 EUR

BERTEL GARDBERG tedosa, signerad Gardberg, Helsingfors 1950-tal, Finalnd, mässing och teak, höjd 11,5 cm, bredd 9,3 cm.

Lätt patinerad

576291

2018-10-29