Eugène Brands & Mogens Balle

Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle
Eugène Brands & Mogens Balle

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

200 EUR

GRAFIKMAPPAR, 2 ST, Eugène Brands & Mogens Balle, litografier, signerade, numrerade och daterade, Eugène Brands mappen med 11 st av 12, Mogens Balle mappen med 4 st av 12, ca 38x30 cm

576292

2018-10-02