Hans Wegner karmstol

Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol
Hans Wegner karmstol

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS J WEGNER, "Kinastolen", karmstol, Fritz Hansen, Danmark, formgiven 1943, körsbär, lös dyna i rött skinn, etikettmärkt 0968, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, en knapp saknas, repor, märken

576304

2018-10-02