Bruno Zach skulptur

Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur
Bruno Zach skulptur

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BRUNO ZACH (1891-1945): Skulptur i patinerad brons på stensockel, signerad B Zach, total höjd ca 31, 45x22 cm

Mindre repor

576305

2018-10-02