Jackie Lynd fat i stengods

Jackie Lynd fat i stengods
Jackie Lynd fat i stengods
Jackie Lynd fat i stengods
Jackie Lynd fat i stengods
Jackie Lynd fat i stengods
Jackie Lynd fat i stengods

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACKIE LYND, fat, stengods, "Aladdins lampa", signerad Jackie Lynd Rörstrand, numrerad 11/150, diameter ca 62 cm

576314

2018-10-02