Ryno Frieberg oljemålning

Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning
Ryno Frieberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

RYNO FRIEBERG (född 1920): "Iris och fresia", signerad och daterad Ryno 1940, olja på pannå, ca 22x28 cm

576316

2018-10-02