Tevagn rotting

Tevagn rotting
Tevagn rotting
Tevagn rotting
Tevagn rotting
Tevagn rotting
Tevagn rotting
Tevagn rotting
Tevagn rotting

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEVAGN, rotting, 1900-talets mitt, skivor i glas, avtagbar bricka, på hjultrissor, höjd ca 62, 68x44 cm

Skador, slitage, defekta hjul, delar saknas

576318

2018-10-02