Bankett trafalgarmodell

Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell
Bankett trafalgarmodell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BANKETT, fanerad i mahogny, 1900-talets början, gustaviansk stil, trafalgarmodell, skuren dekor, detaljer i guld, sitthöjd ca 40, längd 114 cm

Slitage, repor, tyget med skador

576321

2018-10-02