Fisktallrikar Upsala Ekeby

Fisktallrikar Upsala Ekeby
Fisktallrikar Upsala Ekeby
Fisktallrikar Upsala Ekeby
Fisktallrikar Upsala Ekeby
Fisktallrikar Upsala Ekeby
Fisktallrikar Upsala Ekeby

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKTALLRIKAR, 10 st., porslin, 1900-talets mitt, Upsala Ekeby, Karlskrona, diameter ca 24 cm

Slitage

576336

2018-10-02