Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMÖRGÅSKNIVAR 12 st., SMÖRGÅSGAFFLAR, 8 st., 3 BORDSKNIVAR, BORDSSKED, KAFFESKED, MARMELADSKED, silver, varierande modeller, 1900-tal, silvervikt ca 280 g

Slitage

576342

2018-10-02