Oskar Leu oljemålning

Oskar Leu oljemålning
Oskar Leu oljemålning
Oskar Leu oljemålning
Oskar Leu oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

OSKAR LEU (1864-1942): Insjölandskap, signerad Oscar Leu, olja på pannå, ca 60x70 cm

Smärre färgbortfall i marginalen

576349

2018-10-02