Kristina Elander skulptur
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KRISTINA A. ELANDER (född 1952): Kvinna som omfamnar skelett, signerad, daterad med dedikation "Till Åsa från Kristina Elander 8 Oktober 1981", bemålad trä, höjd 51 cm.
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare
576352
2018-10-02