Kristina Elander skulptur

Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur
Kristina Elander skulptur

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRISTINA A. ELANDER (född 1952): Kvinna som omfamnar skelett, signerad, daterad med dedikation "Till Åsa från Kristina Elander 8 Oktober 1981", bemålad trä, höjd 51 cm.
PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

576352

2018-10-02