David Larsson ´´4B´´ serigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID LARSSON (född 1968), "4B", signerad David Larsson, numrerad 21/50, serigrafi, ca 70 x 70 cm

Ej examinerad ur ramen

576361

2018-10-02