Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JARDINJÄR, nysilver, Jugend, Danmark, glasinsats, höjd ca 11, bredd 36 cm
Glasinsats med skador och lagning
576364
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här