Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN MALMVALL, "KA 72", vitrinskåp, Karl Andersson & Söner, vitlackerade, mässingsbeslag, hyllplan i glas, höjd ca 196, 79x35 cm
Märken, slitage, repor
576370
2018-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här