Göran Malmvall vitrinskåp KA72

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN MALMVALL, "KA 72", vitrinskåp, Karl Andersson & Söner, vitlackerade, mässingsbeslag, hyllplan i glas, höjd ca 196, 79x35 cm

Märken, slitage, repor

576370

2018-10-02