Göran Malmvall KA72

Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72
Göran Malmvall KA72

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, "KA 72", hylla med invändig klaff, Karl Andersson & Söner, vitlackerade, mässingsbeslag, höjd ca 196, 79x35 cm

Märken, slitage, repor

576371

2018-10-02