Skål empirestil

Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil
Skål empirestil

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, på fot, 1800-talets slut, empirestil, skål i pressglas, stomme delvis förgylld brons, höjd ca 43 cm

576376

2018-10-02