Gräddkanna mm i silver

Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, BRICKA, TÅRTSPADE, SÅSSLEV mm, silver, 1900-tal, vikt ca 845 g

Gravyrer och slitage

576378

2018-10-02