Fåtöljer och fotpall
Vollendet
2018-10-02
576385
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, samt. fotpall, 1900-talets slut, enl. uppgift Bröderna Andersson, stoppade stommar klädda i röd textil, ben i betsad bok, fällbara ryggar, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, nötningar och lagningar