Fåtöljer och fotpall
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, samt. fotpall, 1900-talets slut, enl. uppgift Bröderna Andersson, stoppade stommar klädda i röd textil, ben i betsad bok, fällbara ryggar, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, nötningar och lagningar
576385
2018-10-02