Fåtöljer och fotpall

Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, samt. fotpall, 1900-talets slut, enl. uppgift Bröderna Andersson, stoppade stommar klädda i röd textil, ben i betsad bok, fällbara ryggar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, nötningar och lagningar

576385

2018-10-02