Tapio Wirkkala soffbord

Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord
Tapio Wirkkala soffbord

Klubbat för:

1 850 EUR

Utropspris

1 600 EUR

TAPIO WIRKKALA, soffbord, Asko, 1900-talets mitt, Finland, bordsskiva i laminerad rytmfaner, metallben, bär tillverkarens stämpel, 90 x 90 cm, höjd 40 cm.

576396

2018-10-29