Klubbat för:
1 850 EUR
Utropspris
1 600 EUR
TAPIO WIRKKALA, soffbord, Asko, 1900-talets mitt, Finland, bordsskiva i laminerad rytmfaner, metallben, bär tillverkarens stämpel, 90 x 90 cm, höjd 40 cm.
576396
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här