Matbord i gustaviansk stil
2018-10-02
576409
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, vitmålat, höjd 73, diameter 110, 2 ilägsskivor a 40 cm
Bruksslitage, senare bemålat