Orientmatta Indien

Orientmatta Indien
Orientmatta Indien
Orientmatta Indien
Orientmatta Indien

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Indien, ca 360x301 cm

Slitage/skador, lagningar

576410

2018-10-04