Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
FREDRICK SIECK , stol, modell "1163", för Fritz Hansen, Danmark, ek på stomme av stålrör, rund sits, sitthöjd ca 46,
Slitage, repor, märken
576419
2018-10-03