Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GRANGE, säng, modell Louis Philippe, körsbär, 1900-talets andra hälft, brickmärkt, stomme ca 165x210
Bruksslitage, något solblekt
576433
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här