Åke Notberg oljemålning

Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning
Åke Notberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Molins fontän Kungsträdgården, signerad och daterad Å Nothberg 1948, olja på pannå, ca 31x39 cm

Med dedikation

576434

2018-10-02