Ferdinand Boberg etsning

Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Katedralinteriör, signerad Ferdinand Boberg, etsning, bildmått ca 59x46 cm

Viss gulnad

576437

2018-10-03