Åke Nothberg oljemålning

Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): Stockholms inlopp, signerad och daterad Å Nothberg 1941, olja på pannå, ca 49x49 cm

576439

2018-10-02