Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Skymningslandskap, signerad C Hallström, olja på duk, ca 65x86 cm, oramad
Dukhål, tryckskador
576440
2018-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här