Helge Holmlund oljemålning

Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning
Helge Holmlund oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELGE HOLMLUND (1911-1989): Flicka med blommor, signerad H Holmlund, olja på duk, ca 65x54 cm

Dukskada

576445

2018-10-02