Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, design Bob Timberlake för Lexington U.S.A, betsad körsbär, inredd med lådor och utdragsskiva, höjd 70, 65,5x46 cm
Bruksslitage, bordsskiva med ytrepor
576447
2018-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här