Skåp med vitrinöverdel England 1800-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
8 000 SEK
SKRIVSKÅP, England 1800-tal, överdel med glasade dörrar och spröjs, underdel med klaff och 4 lådor, bakomliggande lådinredning, fanerad i mahogny, höjd ca 227, 122x61 cm
Märken, slitage, fanérskador
576451
2018-10-02