Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets första hälft, 5 lådor i sarg, röd skinnskiva, mahognyfanér, höjd ca 75, 130x70 cm
Repor, märken, skiva något lös
576455
2018-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här