Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUFTGEVÄRSKÄPP, (Air cane), brittisk, 1800-talets andra hälft, märkt J.T 8575, längd ca 96 cm
Slitage, smärre skador, tillbehör saknas
576467
2018-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här