Fåtöljer ett par Åke Fribryter "Kroken"

Fåtöljer ett par Åke Fribryter

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Kroken", Åke Fribryter för Nelo Möbler, formböjt trä, klädsel i svart skinn, formgivna 1974, höjd ca 92, bredd 77cm

Slitage, skador

576469

2018-10-03