Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad Zorn, daterad 1918 i trycket, etsning, ca 19,5 x 28,5 cm

Blad med litet hål samt lätt rispa

576471

2018-10-02