Theresia Hvorslev skål

Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål
Theresia Hvorslev skål

Klubbat för:

700 SEK

2 000 SEK

THERESIA HVORSLEV, skål, koppar samt flätad koppar- och silvertråd, höjd 5 cm, diameter ca 12,5 cm, signerad Theresia och daterad -94

Proveniens: Nuvarande ägare har köpt denna direkt av konstnären

576479

2018-10-02