Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
THERESIA HVORSLEV, skål, koppar samt flätad koppar- och silvertråd, höjd 5 cm, diameter ca 12,5 cm, signerad Theresia och daterad -94
Proveniens: Nuvarande ägare har köpt denna direkt av konstnären
576479
2018-10-02