Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, lövträ, 1900-talets början, rokokostil, två lådor, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 80, 112x46 cm, nyckel saknas

Repor, fläckar, slitage, nyckel saknas

576487

2018-10-03