Skänkkanna

Skänkkanna
Skänkkanna
Skänkkanna
Skänkkanna
Skänkkanna
Skänkkanna
Skänkkanna
Skänkkanna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNKKANNA, 1800-tal, koppar, höjd ca 39 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

576524

2018-10-03