Carl Magnus oljemålning

Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning
Carl Magnus oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Utan titel, olja på duk uppfäst på träpannå, a tergo signerad och daterad Carl Magnus 87, ca 80x40 cm

576528

2018-10-02