Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Utan titel, olja på duk uppfäst på träpannå, a tergo signerad och daterad Carl Magnus 87, ca 80x40 cm
576528
2018-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här