Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALFRED COLLIN (1880-1944): Käringön, Bohuslän, signerad A Collin och daterad 1931, olja på pannå, ca 40x40 cm
Zustandsbeschreibung
Ytsmuts, vättenfläckar på ramen
576534
2018-10-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner