Alfred Collin oljemålning

Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning
Alfred Collin oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALFRED COLLIN (1880-1944): Käringön, Bohuslän, signerad A Collin och daterad 1931, olja på pannå, ca 40x40 cm

Zustandsbeschreibung

Ytsmuts, vättenfläckar på ramen

576534

2018-10-15