Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1950/60 tal, gulmetall och svartmålat trä, höjd 101 cm

Skador och lagning

576539

2018-10-03